Kanadská borůvka Patriot

Kód: BP1
8 hodnocení
220 Kč 191,30 Kč bez DPH
Skladem

Kanadská borůvka Patriot je raná odrůda s velkými, světlemodrými a chutnými plody. 

Detailní informace

Doprava zdarma na ovostromky.cz
Doprava ZDARMA
Od 3000 Kč

Detailní popis produktu

Kanadská borůvka Patriot je raná odrůda borůvky, která zraje již v první polovině července.

Plody jsou velmi velké, pevné, světle modré s výraznou chutí. Rozložitě až převisle rostoucí keř, dorůstající výšky 80-140 cm a šířky 120-160 cm. Keř je mrazuvzdorný, toleruje dočasné přemokření půdy. K opylení vyžaduje jinou odrůdu. s velkými plody (občas až 2 cm) světle modré barvy. Jsou sladké, aromatické, s kořenitou chutí.

Dozrávají začátkem července a jsou vhodné k přímému konzumování.  Je dobré ji občas prořezat, protože se vyčerpává. Netrpí chorobami. Dorůstá do výšky 170 cm. Můžeme získat až 7 litrů úrody. 

Podmínky pro pěstování: vysazujeme na slunné stanoviště (výjimečně do polostínu). Slunce má vliv na chuť plodů a zbarvení listů na podzim. Kanadské borůvky potřebují kyselou, vlhkou a lehce propustnou půdu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drobné ovoce
Balení: Kontejner
Velikost sazenice: 20 - 40 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz

Zahradnictví e-shop

Zahradnictví Praha, Zahradnictví Brno, Zahradnictví Ostrava, Zahradnictví Plzeň, Zahradnictví Liberec, Zahradnictví Olomouc, Zahradnictví Ústí nad Labem, Zahradnictví Hradec Králové, Zahradnictví České Budějovice, Zahradnictví Pardubice, Zahradnictví Zlín, Zahradnictví Havířov