Doprava a platba

Stromky zasíláme od ŘÍJNA 2022. 

Stromky v KONTEJNERU odesíláme JIŽ NYNÍ  (v objednávce musí být jen stromky kontejnerované a označené skladem - již zasíláme, když bude v objednávce i jiné zboží odesíláme v říjnu 2022).

Aktuální doprava:

FOFR - česká dopravní společnost, která nám při zachování rozumné ceny (i tak musíme cenu dotovat) a velikosti zásilek vyšla vstříc (zasíláme kvalitní stromky cca od 165 cm do 200 cm a nechtěli jsme snižovat kvalitu stromků např. ohnutím, zkrácením).

Nově zasíláme i na Slovensko. Cena je zatím vyšší, ale hledáme řešení s dopravci na snížení ceny.

Doprava (včetně balného): 199 Kč (na Slovensko 1130 Kč)

Doprava stromky v KONTEJNERU (včetně balného): 399 Kč (od 20 ks v jedné objednávce cena po domluvě)

Platba převodem: ZDARMA na účet 2001917303/2010 u FIO banky

Platba na dobírku: 100 Kč (možnost zaplatit kartou)

Minimální hodnota zboží v jedné objednávce je 800 Kč.

Doba dodání:  2-5 pracovních dnů (v předprodeji je to déle, protože se stromky nedaly posílat dříve např. kvůli olistění, děkujeme za trpělivost).

Osobní prodej od 28. 9. 2022: Osobní odběr každou středu od 9.00 - 16.00 (Bílý Potok 137, 790 70 Javorník).

 

Balík přes víkend u dopravce (balíky, které se z nějakých důvodů nepodaří doručit v pátek): Znehodnoceny stromky s převážnou pravděpodobností nebudou, balíme je tak, aby to zvládly. Problém po doručení by být neměl, takto zabalené stromky standardně vydrží bez problémů i 14 dní. Nicméně pokud by problém nastal, poškozené stromky bychom nahradili. Po otevření balíku kořeny namočit do vody a bránit je přímému slunci. Po výsadbě (jako na jaře) standartně hodně ostříhat korunky a dobře zalévat. Ta těchto okolností se běžný stromek určitě ujme.

Upozornění pro jarní sezónu: Veškeré zboží uchováváme v chladírenském kontejneru, takže ani při pozdější koupi nemusíte mít během jarní sezóny obavy z toho, že bychom Vám dodali narašené stromky. Sazenice pečlivě zabalíme a dodáme až k Vám domů.

Upozornění pro podzimní sezónu: Prostokořenné sazenice zasíláme ve stádiu vegetačního klidu. Začátek zasílání tohoto sortimentu se řídí dle aktuálního průběhu teplot - nelze jej tedy pevně stanovit. Nejčastěji začíná zasílání prostokořenného sortimentu od poloviny října (v případě některých druhů ovocných stromů a vinné révy od konce října).

 
 

 

 mapa Ovostromky prodejna Bílý Potok

 

Fotografie na webu (ovostromky.cz) jsou pouze ilustrační ve své typické podobě. Na nich jsou vyobrazeny většinou již starší plodící rostliny pěstované za ideálních podmínek a v takovém zobrazení stromky neodesíláme.

NajduZboží.cz