Doprava a platba

Jelikož se před podzimní sezónou 2021 změnily podmínky pro přepravu u České pošty. Již jsme byli zařazeni do kategorie s příplatkem (protože zasíláme kvalitní stromky cca od 165 cm do 200 cm a nechtěli jsme snižovat kvalitu stromků např. ohnutím, zkrácením) a ceny dopravy jsme museli zvednout i tak musíme cenu dotovat. V řešení máme ještě další dopravce, tak je možné o doplnění. U ostatních dopravců by jsme museli stromky výrazně zkrátit nebo navýšit cenu za dopravu a to zatím nechceme.

Veškeré zboží uchováváme v chladírenském kontejneru, takže ani při pozdější koupi nemusíte mít během jarní sezóny obavy z toho, že bychom Vám dodali narašené stromky. Sazenice pečlivě zabalíme a dodáme až k Vám domů.

Balík přes víkend u dopravce (jsou to jednotky, které se z nějakých důvodů nepodaří doručit v pátek):

Znehodnoceny stromky s převážnou pravděpodobností nebudou, balíme je tak, aby to zvládly. Problém po doručení by být neměl, takto zabalené stromky standardně vydrží bez problémů i 14 dní. Nicméně pokud by problém nastal, poškozené stromky bychom nahradili.
Po otevření balíku kořeny namočit do vody a bránit je přímému slunci. Po výsadbě (jako na jaře) standartně hodně ostříhat korunky a dobře zalévat. Ta těchto okolností se běžný stromek určitě ujme.

Aktuální doprava:

FOFR - česká dopravní společnost, která nám při zachování rozumné ceny (i tak musíme cenu dotovat) a velikosti zásilek vyšla vstříc (zasíláme kvalitní stromky cca od 165 cm do 200 cm a nechtěli jsme snižovat kvalitu stromků např. ohnutím, zkrácením).

Nově zasíláme i na Slovensko. Cena je zatím vyšší, ale hledáme řešení s dopravci na snížení ceny.

Doprava (včetně balného): 199 Kč (na Slovensko 1130 Kč)

Platba převodem: ZDARMA na účet 2001917303/2010 u FIO banky

Platba na dobírku: 100 Kč (možnost zaplatit kartou)

Minimální hodnota zboží v jedné objednávce je 1000 Kč.

Nově v akci máme dopravu (od 3000 Kč)  a hodnotný dárek (od 2500 Kč) ZDARMA. Doprava zdarma neplatí pro Slovensko, dárek ano.

Doba dodání:  2-5 pracovních dnů (v předprodeji je to někdy déle, protože se stromky nedaly posílat dříve např. kvůli olistění, děkujeme za trpělivost).

Osobní prodej: Osobní odběr každou středu od 9.00 - 16.00 (Bílý Potok 137, 790 70 Javorník).

Nově od 2. 5. 2022:
Pondělí 9.00 - 16.00
Středa 9.00 - 16.00
Sobota  9.00 - 12.00
 

nová otevírací doba od 5-2022

 

 mapa Ovostromky prodejna Bílý Potok

 

Fotografie na webu (ovostromky.cz) jsou pouze ilustrační ve své typické podobě. Na nich jsou vyobrazeny většinou již starší plodící rostliny pěstované za ideálních podmínek a v takovém zobrazení stromky neodesíláme.

NajduZboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení