Doprava a platba

Aktuální doprava:

FOFR - česká dopravní společnost, která nám při zachování rozumné ceny (i tak musíme cenu dotovat) a velikosti zásilek vyšla vstříc (zasíláme kvalitní stromky cca od 150 cm do 230 cm a nechtěli jsme snižovat kvalitu stromků např. ohnutím, zkrácením). Výjimku tvoří sloupovité jabloně, dříny, rybíz a pod.

Nově zasíláme i na Slovensko. 

Doprava prostkořenné stromky (včetně balného): 

  • odesíláme od března 2024
  • doprava 199 Kč 
  • objednávky od 2000 Kč - doprava ZDARMA
  • na Slovensko - doprava 1130 Kč

Doprava stromky v KONTEJNERU (včetně balného):  doprava 299- AKCE od 245 Kč

Cena objednávky od 11 000 Kč - cena dopravy po domluvě!

Platba převodem: ZDARMA na účet 2001917303/2010 u FIO banky

Platba na dobírku: 60 Kč (možnost zaplatit kartou)

Minimální cena zboží v jedné objednávce je 1 Kč.

Doba dodání:  2-6 pracovních dnů (v předprodeji je to déle, protože se stromky nedaly posílat dříve např. kvůli olistění, děkujeme za trpělivost).

Od 21. 2. 2024 osobní prodej otevřen každou středu 9.00 - 16.00!
 
 

(Bílý Potok 137, 790 70 Javorník).

 

Balík přes víkend u dopravce (balíky, které se z nějakých důvodů nepodaří doručit v pátek): Znehodnoceny stromky s převážnou pravděpodobností nebudou, balíme je tak, aby to zvládly. Problém po doručení by být neměl, takto zabalené stromky standardně vydrží bez problémů i 14 dní. Nicméně pokud by problém nastal, poškozené stromky bychom nahradili. Po otevření balíku kořeny namočit do vody a bránit je přímému slunci. Po výsadbě (jako na jaře) standartně hodně ostříhat korunky a dobře zalévat. Ta těchto okolností se běžný stromek určitě ujme.

Upozornění pro jarní sezónu: Veškeré zboží uchováváme v chladírenském kontejneru, takže ani při pozdější koupi nemusíte mít během jarní sezóny obavy z toho, že bychom Vám dodali narašené stromky. Sazenice pečlivě zabalíme a dodáme až k Vám domů.

Upozornění pro podzimní sezónu: Prostokořenné sazenice zasíláme ve stádiu vegetačního klidu. Začátek zasílání tohoto sortimentu se řídí dle aktuálního průběhu teplot - nelze jej tedy pevně stanovit. Nejčastěji začíná zasílání prostokořenného sortimentu od poloviny října (v případě některých druhů ovocných stromů a vinné révy od konce října).

 

 mapa Ovostromky prodejna Bílý Potok

 

Fotografie na webu (ovostromky.cz) jsou pouze ilustrační ve své typické podobě. Na nich jsou vyobrazeny většinou již starší plodící rostliny pěstované za ideálních podmínek a v takovém zobrazení stromky neodesíláme.

NajduZboží.cz

Zahradnictví e-shop

Zahradnictví Praha, Zahradnictví Brno, Zahradnictví Ostrava, Zahradnictví Plzeň, Zahradnictví Liberec, Zahradnictví Olomouc, Zahradnictví Ústí nad Labem, Zahradnictví Hradec Králové, Zahradnictví České Budějovice, Zahradnictví Pardubice, Zahradnictví Zlín, Zahradnictví Havířov