Meruňky

meruňky kate

Prodej sazenic meruněk na podnožích myrobalán, Ishtara, St. Julien, Wagenheimova, Wako a Myro-29C.
Ovocné stromky na těchto podnožích, mají specifické vlastnosti. Nejvíce vzrůstné jsou na myrobalánových podnožích, nejmenší vzrůst je na podnoži Pixy.
V nabídce máme samosprašné odrůdy meruněk, odrůdy odolné na mráz v květu a stromky, které odolají zimním mrazům ve dřevě.
11 položek celkem
radka merunka ovostromky
Novinka Tip
369 Kč

Meruňka Radka. Česká velmi raná odrůda s chutnými plody. Dobře jde od pecky. Plody jsou středně velké, srdčité, oranžové barvy s červeným rozmytým líčkem.

Kód: MERA
flavor heart
Novinka
399 Kč

Švestkomeruňka FLAVOR HEART je mezidruhový kříženec švestky a meruňky s velmi tmavými rubínovými srdčitými plody. Výborná a výrazná chuť.

Kód: SMFH
sloupovitá neruňka golden sun ovostromky
Novinka Tip
750 Kč

Meruňka GOLDEN SUN pro sloupovité pěstování. Nadstandartní kvalita. Dvouletá sazenice. Samosprašná. Zakořeněná s kořenovým balem. Výborné plody, které se hodí k přímému konzumu...

Kód: MGSK
sloupovitá meruňka asian pearl
449 Kč

Meruňka ASIAN PEARL pro sloupovité pěstování. Středně raná odrůda. Šťavnatá a sladká chuť. Vhodná do malých zahrad. Plody jsou svěží, středně velké do žluté barvy.

Kód: SMAP
meruňka ovostromky
Novinka
Meruňka EARLY ORANGE
Momentálně nedostupné
369 Kč

Meruňka EARLY ORANGE - SAMOSPRAŠNÁ. Raná odrůda, plody oranžové barvy, chutné a šťavnaté. 

Kód: MEOK
goldrich
Novinka Tip
Meruňka Goldrich
Momentálně nedostupné
369 Kč

Meruňka planá Goldrich je středněraná odolná s velmi aromaticky chuťově jedinečnými plody. Vhodná pro přímý konzum i konzervaci. Meruňky jsou pěkně velké.

Kód: MGOL
merunka goldrich ovostromky
Novinka
Meruňka Goldrich TOP
Momentálně nedostupné
499 Kč

Meruňka Goldrich TOP sazenice s korunkou. Je středně raná odolná s velmi aromaticky chuťově jedinečnými plody. Vhodná pro přímý konzum i konzervaci. Meruňky jsou pěkně...

Kód: MGOLT
merunky ovostromky
Tip
Meruňka Hargrand
Momentálně nedostupné
369 Kč

Středně pozdní odolná meruňka Hargrand na podnoži Rakoniewická. Vysoká plodnost. Sladká chuť. Plody jdou dobře od pecky.

Kód: MH2
sloupovitá meruňka asian
590 Kč –15 %
499 Kč

Meruňka Kompakta pro sloupovité pěstování, podnož ryngle zelená. Šťavnatá a sladká chuť. Středně raná odrůda je vysoce ODOLNÁ proti mrazu. Vhodná do malých zahrad. 

Kód: SMK
Meruňka Soledano
Novinka
Meruňka Soledano
Momentálně nedostupné
369 Kč

Velmi ranná meruňka Soledano, samosprašná, odolná mrazu.

Kód: MS1
sloupovitá meruňka asian
Novinka
590 Kč

Sloupovitá meruňka Kompakta podnož St. Julien. Šťavnatá a sladká chuť. Středně raná odrůda je vysoce ODOLNÁ proti mrazu. Vhodná do malých zahrad. 

Kód: SM
NajduZboží.cz

Zahradnictví e-shop

Zahradnictví Praha, Zahradnictví Brno, Zahradnictví Ostrava, Zahradnictví Plzeň, Zahradnictví Liberec, Zahradnictví Olomouc, Zahradnictví Ústí nad Labem, Zahradnictví Hradec Králové, Zahradnictví České Budějovice, Zahradnictví Pardubice, Zahradnictví Zlín, Zahradnictví Havířov