Švestky

16 položek celkem
švestka top hit
469 Kč

Švestka WANGENHEIMOVA zakořeněná s kořenovým balem. SAMOSPRAŠNÁ. Je středně raná pološvestka. Vhodná pro přímý konzum, konzervaci i destilaci. Šťavnatý, středně velký plod.

Kód: SWAGK
Čačanská lepotica ovostromky
369 Kč

Odrůda samosprašné švestky Čačanská Lepotica. Tolerantní k šarce. Velmi žádaná a oblíbená raná odrůda velkých švestek. Dobře jde od pecky. Chuť je navinule sladká, velmi dobrá.

Kód: SCLM
švestka bryska ovostromky
Novinka
469 Kč

Švestka Bryská je raná odrůda s chutnými plody. Všestranné využití. Menší až střední kulovitý tvar. Cizosprašná, původem z Francie. Červenomodrá až modrá barva. Zakořeněná s...

Kód: SBK
Švestka rezistentní - JoJo (myrobalán)
Novinka
369 Kč

Švestka rezistentní - Jojo je rezistentní samosprašná odrůda pološvestky, vhodná pro výsadbu do teplejších poloh. Má slabý růst - vhodná do menších zahrádek.

Kód: SRJ2
melitopolski
Novinka
499 Kč

Broskvošvestka MELITOPOLSKI je kříženec švestky a broskvoně. Samosprašná odrůda. Vzrůstem menší - vhodná pro pěstování i v menších zahradách. Atraktivní a chuťově jedinečné...

Kód: BMEL2
švestka bryska ovostromky
Novinka
369 Kč

Švestka Bryská je raná odrůda s chutnými plody. Všestranné využití. Menší až střední kulovitý tvar. Cizosprašná, původem z Francie. Červenomodrá až modrá barva. 

Kód: SBR
Švestka Čačanská najbolja (myrobalán)
369 Kč

Švestka Čačanská najbolja. Velkoplodá švestka na podnoži myrobalán, vhodné pro tvar polokmen a vysokokmen. Jde dobře od pecky.

Kód: SCN1
švestka čačanská rodná ovostromky
Novinka
369 Kč

Švestka Čačanská rodná je vynikající středně raná  SAMOSPRAŠNÁ odrůda švestky. Plody výborné, sladké chuti. Vhodná na pálení. Odolná mrazu. Výrazná švestková vůně....

Kód: SCR
švestka čačanská rodná ovostromky
Novinka
469 Kč

Švestka Čačanská rodná je vynikající středně raná  SAMOSPRAŠNÁ odrůda švestky. Plody výborné, sladké chuti. Vhodná na pálení. Odolná mrazu. Výrazná švestková vůně. Všestranné...

Kód: SCRK
švestka domácí velkoplodá ovocné stromky ovostromky
Novinka Tip
399 Kč

Švestka DOMÁCÍ VELKOPLODÁ . Klasická a velmi kvalitní SAMOSPRAŠNÁ švestka. TOP sazenice. Chuť a užitné vlastnosti nebyly dosud žádnou moderní odrůdou překonány. Brzká,...

Kód: SDVK2
švestka gabrovská ovostromky
Novinka
369 Kč

Švestka Gabrovská je pozdní samosprašná (částečně) pološvestka. Plody jsou kvalitní, chutné, šťavnaté a voňavé. Vhodná k přímému konzumu i na pálení. 

Kód: SGA
švestka durancie ovostromky
369 Kč

Švestka Katinka je raná odrůda pološvestky vhodná pro přímý konzum, konzervaci a především k sušení. Chuť je velmi dobrá.

Kód: SK
Švestka President (podnož myrobalán)
369 Kč

Velmi pozdní švestka President. Má velké fialové kulovité, hezké švestky. Jde dobře od pecky. Odrůda je tolerantní k šarce.

Kód: SSP-2
švestka Stanley
369 Kč

Odrůda SAMOSPRAŠNÉ švestky Stanley, tolerantní k šarce. Velké plody. Jde dobře od pecky. Chuť je navinule sladká, mírně aromatická. Jde dobře od pecky.

Kód: SST2
švestka top hit
369 Kč

Švestka WANGENHEIMOVA. Je středně raná pološvestka. Samosprašná. Vhodná pro přímý konzum, konzervaci i destilaci. Vhodná i do vyšších poloh.

Kód: SWAG
flavor heart
Novinka
399 Kč

Švestkomeruňka FLAVOR HEART je mezidruhový kříženec švestky a meruňky s velmi tmavými rubínovými srdčitými plody.

Kód: SMFH
NajduZboží.cz

Zahradnictví e-shop

Zahradnictví Praha, Zahradnictví Brno, Zahradnictví Ostrava, Zahradnictví Plzeň, Zahradnictví Liberec, Zahradnictví Olomouc, Zahradnictví Ústí nad Labem, Zahradnictví Hradec Králové, Zahradnictví České Budějovice, Zahradnictví Pardubice, Zahradnictví Zlín, Zahradnictví Havířov