Zakořeněné ovocné stromky

Milí přátelé, zahrádkáři a ovocnáři,
připravili jsme pro vás unikátní nabídku zakořeněných ovocných stromků v jemném kontejneru. Usnadní Vám pěstování a přinesou vám spoustu radosti.
Naše ovocné stromky s velkým kořenovým balem se dají sázet takřka kdykoliv - a to i v létě. Díky neporušenému kořenu stromek nestagnuje (nepřekonává šok z přesazování ze školky), ale plynule roste dál. Je také starší než běžný prostokořený stromek, minimálně o jednu sezonu - a proto se dočkáte dříve ovoce, než u prostokořené sazenice. (Na západ od Českých hranic zahrádkáři a ovocnáři sází téměř výhradně stromky kontejnerované, protože si raději malinko připlatí, než aby čekali o rok až dva déle.)
Naše firma nabízí u stromků díky objemnému sáčkovému kontejneru nadprůměrné kořenové baly, obsahující zpravidla minimálně 7 a 8 litrů prokořeněného substrátu.
Nabídka je dosud široká. Proto neváhejte a objednávejte již nyní.
NajduZboží.cz

Zahradnictví e-shop

Zahradnictví Praha, Zahradnictví Brno, Zahradnictví Ostrava, Zahradnictví Plzeň, Zahradnictví Liberec, Zahradnictví Olomouc, Zahradnictví Ústí nad Labem, Zahradnictví Hradec Králové, Zahradnictví České Budějovice, Zahradnictví Pardubice, Zahradnictví Zlín, Zahradnictví Havířov