Darujeme stromek dětem

Pozor! O stromky můžete žádat i nadále, ale budeme se jim věnovat a odesílat až v jarní sezóně 2024.

Naše firma věnuje k příležitosti jeho narození každému dítěti ovocný stromek.
Stromek věnujeme na požádání dospělého příbuzného, který se zaváže za dítě (popř. s dítětem, pokud je větší) stromek zasadit.
Požádat o stromek pro dítě můžete i zpětně, do jeho 5 let věku.

Prosíme, žádejte o tento darovaný stromek s alespoň základními informacemi o dítěti, jako je datum narození, místo bydliště a příp. lokalita, kde bude stromek vysazen. Informace nepoužijeme k žádným obchodním účelům, ale potěší nás, když budeme vědět, kterému dítěti jsme prospěli. Pokud nebudete proti, umístíme tuto informaci o darovaném stromku na naši webovou, či fyzickou nástěnku (např. Jakub Novák, *1. ledna 2023, Krnov) + plus fotografii, jak tatínek sází Kubovi stromek. 

Vyzvednutí stromečku si musí každý rodič, či jiný příbuzný zajistit sám (lze zaslat i dopravcem, ale náklady hradí příjemce).
Stromek vybíráme my (můžeme přihlédnout k přání žádajícího), proto žádáme jen alespoň hrubou lokaci místa, kde bude strom umístěný (kvůli vhodnému výběru). Máme různé druhy stromů, které jsou odolné a dlouhověké, zejména jabloně, hrušně, třešně, švestky a některé další.

Potěší nás, když nám následně poskytnete fotografii ze sázení stromečku, kterou budeme moci na svých stránkách uveřejnit - ale není to pro nás podmínkou.
Stromek darujeme prostě jen z radosti, jako náš dárek k uvítání malého človíčka na světě a jako symbolické přání mu mnoho dobrého do života.

 Napište nám e-mailem jméno, narození a lokalitu dítěte. Bude použito výhradně pro nekomerční účely - pro potřeby tohoto programu. 

Do předmětu napište Stromek pro dítě.

A jestli si přijedete (Bílý Potok) nebo poslat dopravcem (zadejte adresu), zašleme na dobírku v ceně poštovného a balného (199 Kč). 
Výhodné (pro nás i pro Vás) je stromek pro dítě připojit k jiné objednávce stromků - v tom případě se vše zabalí najednou a zašle v zásilce se zakoupenými stromky, tedy žádné náklady navíc se neplatí. V takovém případě je nejlepší napsat žádost do e-mailu, i e-mail do poznámky k nákupu (ať nedojde k chybě).

info@ovostromky.cz

 

stromek pro dítě ovostromky

 

PS: na povrchně sdělené žádosti typu doplňkové jednověté poznámky: "k objednávce můžete přibalit i stromek pro synka." nebudeme brát zřetel. Pro naši firmu je tento program výdajem, který poskytujeme rádi, ale který nás může zatěžovat a proto oceníme seriózní přístup ze strany žadatelů. Za kvalitu akce - umístění stromu, výsadbu a následnou péči dítěti a nám zaručí rodiče.   

 

NajduZboží.cz

Zahradnictví e-shop

Zahradnictví Praha, Zahradnictví Brno, Zahradnictví Ostrava, Zahradnictví Plzeň, Zahradnictví Liberec, Zahradnictví Olomouc, Zahradnictví Ústí nad Labem, Zahradnictví Hradec Králové, Zahradnictví České Budějovice, Zahradnictví Pardubice, Zahradnictví Zlín, Zahradnictví Havířov