Nákup již od jednoho kusu!

Darujeme stromek dětem

Naše firma věnuje k příležitosti jeho narození každému dítěti ovocný stromek.
Stromek věnujeme na požádání dospělého příbuzného, který se zaváže za dítě (popř. s dítětem, pokud je větší) stromek zasadit.
Požádat o stromek pro dítě můžete i zpětně, do jeho 5 let věku.

Prosíme, žádejte o tento darovaný stromek s alespoň základními informacemi o dítěti, jako je datum narození, místo bydliště a příp. lokalita, kde bude stromek vysazen. Informace nepoužijeme k žádným obchodnéím účelům, ale potěší nás, když budeme vědět, kterému dítěti jsme prospěli. Pokud nebudete proti, umístíme tuto informaci o darovaném stromku na naši webovou, či fyzickou nástěnku (např. Jakub Novák, *1. ledna 2023, Krnov) + plus fotografii, jak tatínek sází Kubovi stromek. 

Vyzvednutí stromečku si musí každý rodič, či jiný příbuzný zajistit sám (lze zaslat i poštou, ale náklady hradí příjemce).
Stromek vybíráme my (můžeme přihlédnout k přání žádajícího), proto žádáme jen alespoň hrubou lokaci místa, kde bude strom umístěný (kvůli vhodnému výběru).

Potěší nás, když nám následně poskytnete fotografii ze sázení stromečku, kterou budeme moci na svých stránkách uveřejnit - ale není to pro nás podmínkou.
Stromek darujeme prostě jen z radosti, jako náš dárek k uvítání malého človíčka na světě a jako symbolické přání mu mnoho dobrého do života.

 

Napište nám e-mailem jméno, narození a lokalitu dítěte. Bude použito výhradně pro nekomerční účely - pro potřeby tohoto programu. 

Do předmětu napište Stromek pro dítě.

A jestli si přijedete (Bílý Potok) nebo poslat dopravcem (zadejte adresu), zašleme na dobírku v ceně poštovného a balného (250,- Kč). 
Výhodné (pro nás i pro Vás) je stromek pro dítě připojit k jiné objednávce stromků - v tom případě se vše zabalí najednou a zašle v zásilce se zakoupenými stromky, tedy žádné náklady navíc se neplatí. V takovém případě je nejlepší napsat žádost do mejlu, i odkaz na mejl do poznámky k nákupu (ať nedojde k chybě).

info@ovostromky.cz

 

PS: na povrchně sdělené žádosti typu doplňkové jednověté poznámky: "k objednávce můžete přibalit i stromek pro synka." nebudeme brát zřetel. Pro naši firmu je tento program výdajem, který poskytujeme rádi, ale který nás může zatěžovat a proto oceníme seriózní přístup ze strany žadatelů.    

 

NajduZboží.cz