Zimní odrůdy

12 položek celkem
hrušeň Lucasova
449 Kč

Zimní hrušeň Lucasova zakořeněná s kořenovým balem. Po uležení má výbornou chuť, jde o zimní máslovku. Vysoce úrodná odrůda. Lze ji dlouho skladovat. 

Kód: HLPCK
Boskoopské ovostromky
Novinka
Jabloň Boskoopské
Momentálně nedostupné
349 Kč

Stará známá zimní odrůda MM106. Sklizeň začátkem října, konzumní zralost od listopadu do dubna. Je nenáročná na péči. Odolná odrůda. Velké jablka. Velmi úrodná jabloň.

Kód: JB106
coxova reneta
Jabloň Coxova reneta MM106
Momentálně nedostupné
349 Kč

Jedna z nechutnějších starých odrůd. Zimní jabloň. Jablka jsou oranžová, křupavá, výborné chuti. Sklízí se v září, zralá jsou od září až do února. Klenot mezi starými odrůdami.

Kód: JCRE
Jabloň Gloster M26
Akce
349 Kč –40 %
209 Kč

Zimní jabloň Gloster M26 je chuťově vynikající zimní odrůda s purpurově zbarvenými chutnými plody. Původem z Německa. Křupavá a šťavnatá dužina. Navinule sladká a aromatická chuť.

Kód: JGM9
Jabloň Royal Gala MM106 ovostromky
Akce Novinka
349 Kč –40 %
Jabloň Royal Gala MM106
Momentálně nedostupné
209 Kč

Jabloň Royal Gala je stará zimní odrůda a jedna z nejvíce oblíbených odrůd jablek na světe. Původem z Nového Zélandu. Jablka mají nápadnou a atraktivní hladkou červenou...

Kód: JRGA
jablon smiřické vzácné ovostromky
Novinka Tip
650 Kč

Jabloň Smiřické vzácné je zimní stará odrůda. TOP sazenice cca 200 cm - zapěstovaný polokmen. Velmi pěkná svěží a šťavnatá jablka. Odrůda je vysoce odolná vůči...

Kód: JSVZ
Jabloň Spencer MM106
Novinka
349 Kč

Jabloň Spencer MM106 je stará zimní chutná odrůda. Jablka nepadají, velmi dobře drží na stromě, vhodná k přepravě, odolná otlačení. Jablka nevadnou a nehnijí, dobře se dlouho...

Kód: JSPE
JABLON TOPAZ
449 Kč

Jabloň Topaz M9 zakořeněná s kořenovým balem. Je známá česká zimní odrůda s výbornými, sladkými jablíčky. Vhodná k přímé spotřebě, konzervaci i k uskladnění.

Kód: JTM10
sloupovitá hrušen Dekora ovostromky
Akce Tip
549 Kč –27 %
399 Kč

Sloupovitá zimní odrůda hrušně Dekora je vhodná do malé zahrady či pro pěstování v nádobách. Má výborné šťavnaté a aromatické hrušky. Krásný strom v dospělosti.

Kód: SHDPS
hrušen saphira
499 Kč

Sloupovitá zimní odrůda hrušně Saphira je vhodná do malé zahrady či pro pěstování v nádobách. Má výborné sladké a aromatické hrušky.

Kód: SHSPS
Arbat sloupovitá jablon ovostromky
Novinka Tip
699 Kč

Sloupovitá jabloň ARBAT je zimní odrůda vysoce odolná vůči mrazu a chorobám. Vhodná i do drsnějších klimatických podmínek. Je vhodná k pěstování do malých zahrádek.

Kód: SJAK
Sloupovitá jablon Cumulus ovostromky
Novinka
449 Kč

Sloupovitá jabloň CUMULUS M7  je rezistentní podzimní odrůda s velkými příjemně navinule sladkými plody. Je vhodná k pěstování do malých zahrádek.

Kód: SJCUK
NajduZboží.cz

Zahradnictví e-shop

Zahradnictví Praha, Zahradnictví Brno, Zahradnictví Ostrava, Zahradnictví Plzeň, Zahradnictví Liberec, Zahradnictví Olomouc, Zahradnictví Ústí nad Labem, Zahradnictví Hradec Králové, Zahradnictví České Budějovice, Zahradnictví Pardubice, Zahradnictví Zlín, Zahradnictví Havířov