Dobře jdoucí od pecky

9 položek celkem
Broskvoň
Novinka Tip
Broskvoň Redhaven
Momentálně nedostupné
369 Kč

Broskvoň Redhaven je nenáročná, středně raná odrůda s velmi chutnými plody, odolná vůči mrazům v době květu. Velmi oblíbená odrůda.

Kód: BR1
Broskvoň Saturn
Broskvoň Saturn
Momentálně nedostupné
369 Kč

Broskvoň Saturn je šťavnatá sladká broskev, která je nápadná tím, že její plody jsou "placaté". 

Kód: BSA
merunky ovostromky
Tip
Meruňka Hargrand
Momentálně nedostupné
369 Kč

Středně pozdní odolná meruňka Hargrand na podnoži Rakoniewická. Vysoká plodnost. Sladká chuť. Plody jdou dobře od pecky.

Kód: MH2
nektarinka harco
Tip
Nektarinka Harko
Momentálně nedostupné
369 Kč

Nektarinka Harko. Odrůda středně rané odolné samosprašné nektarinky. Sladká a šťavnatá. Plod je tmavě červený, výborné chuti. Jde dobře od pecky.

Kód: NH1
švestka amers ovostromky
Tip
369 Kč

Pozdní špičková švestka Amers. Vysoká odolnost nemocem i mrazu. Vhodná odrůda na pálení destilátů. Velmi úrodná a výborná chuť. Dobře odlučitelná dužnina od pecky.

Kód: SAME
Čačanská lepotica ovostromky
Novinka
Švestka Čačanská Lepotica
Momentálně nedostupné
369 Kč

Odrůda samosprašné švestky Čačanská Lepotica. Tolerantní k šarce. Velmi žádaná a oblíbená raná odrůda velkých švestek. Dobře jde od pecky. Chuť je navinule sladká, velmi dobrá.

Kód: SCLM
švestka najbola ovostromky
Švestka Čačanská najbolja
Momentálně nedostupné
369 Kč

Švestka Čačanská najbolja. Velkoplodá švestka na podnoži myrobalán, vhodné pro tvar polokmen a vysokokmen. Jde dobře od pecky.

Kód: SCN1
sloupovitá švestka imperial ovostromky
Tip
699 Kč

Švestka Imperial pro sloupovité pěstování.  TOP sazenice. Je pozdní odolná SAMOSPRAŠNÁ švestka se středně velkými chutnými plody. Dobře jde od pecky.

Kód: SSIM
Švestka President
Švestka President
Momentálně nedostupné
369 Kč

Velmi pozdní švestka President. Má velké fialové kulovité, hezké švestky. Jde dobře od pecky. Odrůda je tolerantní k šarce.

Kód: SSP-2
NajduZboží.cz

Zahradnictví e-shop

Zahradnictví Praha, Zahradnictví Brno, Zahradnictví Ostrava, Zahradnictví Plzeň, Zahradnictví Liberec, Zahradnictví Olomouc, Zahradnictví Ústí nad Labem, Zahradnictví Hradec Králové, Zahradnictví České Budějovice, Zahradnictví Pardubice, Zahradnictví Zlín, Zahradnictví Havířov