Dobře jdoucí od pecky
Nejprodávanější

Althanova ryngle středně raná česká odrůda s velkými kulovitými plody. Velké plody. Sladká velmi dobrá chuť.

Althanova ryngle středně raná česká odrůda s velkými kulovitými plody. Velké plody. Sladká velmi dobrá chuť.

Bluma japonská Black Amber je pozdní odrůda s fialově až černě zbarvenými sladkými a šťavnatými plody.

Mirabelka Nancyská plody jsou šťavnaté a velmi chutné, lehce aromatické chuti. Vhodné k přímému konzumu, vhodné do vaření.

Nektarinka Harco. Odrůda středněrané odolné nektarinky na podnoži p.p.rakoniewska, vhodné pro zákrsky, čtvrtkmeny a polokmeny. Sladká a šťavnatá.

Pozdní odrůda švestky Amers na podnoži myrobalán. Prostokořenný ovocný stromek. Velmi úrodná a výborná chuť.

Švestka domácí velkoplodá Dabrowická na podnoži myrobalán. Vynikající kvalita pravých švestek. Výborná na pálení, plody jdoucí dobře od pecky.

Švestka GELTONA žlutá výborné žluté švestky. SAMOSPRAŠNÁ pozdněkvetoucí odolná odrůda. Velmi lahodné chutné plody.

Švestka HAROMA je německá velmi výnosná SAMOSPRAŠNÁ švestka, vhodná na pálení i ke krátkodobému uskladnění.