Kontejnerované

Ovocné stromky ZAKOŘENĚNÉ s kořenovým balem téměř ZA CENU PROSTOKOŘENNÉHO!
Stromek je starší než běžný prostokořenný stromek minimálně o jednu sezónu a proto se dočkáte dříve chutného ovoce.
21 položek celkem
Arbat sloupovitá jablon ovostromky
Novinka Tip
699 Kč

Sloupovitá jabloň ARBAT je zimní odrůda vysoce odolná vůči mrazu a chorobám. Vhodná i do drsnějších klimatických podmínek. Je vhodná k pěstování do malých zahrádek.

Kód: SJAK
třešeň regina ovostromky
469 Kč

Pozdní odrůda třešně Regina zakořeněná s kořenovým balem na podnoži colt. Chuťově vynikající, s velkými plody. Vhodná i do vyšších poloh, odolná. Nenáročná odrůda do všech...

Kód: TRKO
dřín jedlý velký ovostromky
590 Kč

Dřín jedlý různé odrůdy, plody oválné sladkokyselé jasně červené, vysoká plodnost. Plody mají sladkokyselou chuť. Vysoká plodnost. Používá se v lidovém léčitelství. Zakořeněný s...

Kód: DJSK
rakytník ovostromky
Novinka
299 Kč

Rakytník řešetlákový (samec) TOP kvalita. Má velké, šťavnaté plody, dozrává už ve druhé polovině července.

Kód: RRBOT2
rakytník botanika top kvalita ovostromky
Novinka
599 Kč

Rakytník řešetlákový Botanika (samice) TOP kvalita. Má velké, šťavnaté plody, dozrává už ve druhé polovině července. Již plodící. Téměř beztrnný.

Kód: RRBOT
Jabloň Liberty
Novinka
Jabloň Liberty MM106 - kontejner
Momentálně nedostupné
449 Kč

Jabloň Liberty je raně zimní odrůda jablek s podlouhlými žebrovanými plody. Plody jsou středně velké, z převážné části pokryté červenou barvou. Dužina je šťavnatá a má...

Kód: JALIK
černý rybíz titania velký ovostromky
Tip
299 Kč

Rybíz keřový černý Titania je středně raná až pozdní odrůda. Sladkokyselé velké plody. Na jaře již plodící! Je vhodná do všech poloh. Rybíz je zakořeněný s kořenovým balem.

Kód: RKCT2
hrušeň Grosdemange
Novinka Tip
Hrušeň Grosdemange - kontejner
Momentálně nedostupné
449 Kč

Hrušeň Grosdemange zimní odrůda. Atraktivní plody, které bohatě a hojně plodí. Odolná mrazu i chorobám. Šťavnatá, sladká a dobrá chuť. Zakořeněná s kořenovým balem.

Kód: HGMK
hrušeň Lucasova
449 Kč

Zimní hrušeň Lucasova zakořeněná s kořenovým balem. Po uležení má výbornou chuť, jde o zimní máslovku. Vysoce úrodná odrůda. Lze ji dlouho skladovat. 

Kód: HLPCK
švestka top hit
Švestka WANGENHEIMOVA - kontejner
Momentálně nedostupné
469 Kč

Švestka WANGENHEIMOVA zakořeněná s kořenovým balem. SAMOSPRAŠNÁ. Je středně raná pološvestka. Vhodná pro přímý konzum, konzervaci i destilaci. Šťavnatý, středně velký plod.

Kód: SWAGK
Třešeň Helga - kontejner
Třešeň Helga - kontejner
Momentálně nedostupné
469 Kč

Třešeň Helga v zakořeněná s kořenovým balem je raná, tmavá polochrupka. Má velké, tmavě červené, sladké a aromatické plody. Vhodná k přímé spotřebě i ke zpracování.

Kód: THCK
Líska Halská obrovská - kontejner
Novinka
399 Kč

Líska keřová je částečně samosprašná a ve dřevě a v květu je velmi odolná proti mrazu. Plod je středně velký až velký, vejčitý až kuželovitý s mírně protáhlou špičkou. 

Kód: LHOB
hrušen konference ovostromky
Hrušeň Konference - kontejner
Momentálně nedostupné
449 Kč

Hrušeň Konference je podzimní hruška zakořeněná s kořenovým balem. Odolná odrůda hrušně se žluto-zelenými protáhlými hruškami, po dozrání (říjen, listopad) s jemnou, šťavnatou a...

Kód: HPK2
kanadské borůvky top kvalita ovostromky
299 Kč

Kanadská poloraná borůvka Concord - Kvalitní tříletá sazenice. Bohatě plodící odrůda. Má velké plody s dlouhou trvanlivostí. Dobře odolná mrazu. Výborná chuť.

Kód: KBCK
černá malina
249 Kč

Maliník Bristol - černá malina - dozrává v červenci, má lahodné fialové až černé, měkké maliny.

Kód: MCBK
Maliník Polka (kontejner)
Maliník Polka (kontejner)
Momentálně nedostupné
249 Kč

Maliník Polka je nenáročný, stále plodící maliník, vhodný i pro pěstitele začátečníky. Výborná chuť. 

Kód: MPLK
sloupovitá neruňka golden sun ovostromky
Novinka Tip
750 Kč

Meruňka GOLDEN SUN pro sloupovité pěstování. Nadstandartní kvalita. Dvouletá sazenice. Samosprašná. Zakořeněná s kořenovým balem. Výborné plody, které se hodí k přímému konzumu...

Kód: MGSK
nektarinka Madego ovostromky
Novinka
499 Kč

Nektarinka Madego. Odrůda středně rané odolné nektarinky. Sladká a šťavnatá. Plod je jasně červený až tmavě červený, atraktivní vzhled, výborná chuť. Jde částečně dobře od pecky.

Kód: NH2
Ostružiník Lochness
Ostružiník Lochness
Momentálně nedostupné
249 Kč

Ostružiník Lochness potěší velkými, černými ostružinami velmi dobré chuti. Odrůda je beztrnná, velmi úrodná, vhodná i do vyšších poloh.

Kód: OBL2
třešeň rivan ovostromky
Novinka
Třešeň Rivan - kontejner
Momentálně nedostupné
469 Kč

Třešeň Rivan velmi raná odrůda ze Švédska. Středně velká tmavá srdcovka. Plody nepukají a netrpí červivostí. Sladká, šťavnatá, jemná, lehce aromatická chuť. Odolná mrazu. Do...

Kód: TRK
Višeň Debreceni Botermo (colt) - kontejner
449 Kč

Raná odrůda višně Debreceni Botermo na podnoži colt, vhodné pro čtvrtkmeny a polokmeny. Odolná mrazu. Sladkokyselá chuť.

Kód: VDBK

Naše ovocné stromky s velkým kořenovým balem se dají sázet takřka kdykoliv - a to i v létě. Díky neporušenému kořenu stromek nestagnuje (nepřekonává šok z přesazování ze školky), ale plynule roste dál. Je také starší než běžný prostokořenný stromek, minimálně o jednu sezonu - a proto se dočkáte dříve ovoce, než u prostokořenné sazenice.

NajduZboží.cz

Zahradnictví e-shop

Zahradnictví Praha, Zahradnictví Brno, Zahradnictví Ostrava, Zahradnictví Plzeň, Zahradnictví Liberec, Zahradnictví Olomouc, Zahradnictví Ústí nad Labem, Zahradnictví Hradec Králové, Zahradnictví České Budějovice, Zahradnictví Pardubice, Zahradnictví Zlín, Zahradnictví Havířov