TOP Kategorie

Super kvalita sazenic ovocných stromů a keřů.
Zde najdete již příští rok plodící, víceleté, vzrostlé stromky a keře. 
Zřejmě nejvyšší kvalita v ČR.
22 položek celkem
jabloň elstar
Novinka Tip
700 Kč

Jabloň Elstar je stará raně zimní odrůda. TOP sazenice 250 cm - zapěstovaný polokmen. Původem z Holandska. Vynikající chuť. Na jaře má strom nápadné bílo-růžové květy.

Kód: JELS
radka merunka ovostromky
Novinka Tip
460 Kč

Meruňka Radka. TOP sazenice s korunkou cca 200 cm. Česká velmi raná odrůda s chutnými plody. Dobře jde od pecky.

Kód: MERA
černý rybíz titania velký ovostromky
Tip
299 Kč

Rybíz keřový černý Titania je středně raná až pozdní odrůda. Sladkokyselé velké plody. Na jaře již plodící! Je vhodná do všech poloh. Rybíz je zakořeněný s kořenovým balem.

Kód: RKCT2
muškátova reneta ovostromky
Novinka
460 Kč

Jabloň Muškátová Reneta - zapěstovaný polokmen. Velmi stará zimní odrůda s vynikající chutí! Velmi odolná chorobám. Vhodná k přímému konzumu, zavařování, sušení i moštování.

Kód: JMRE
jablon smiřické vzácné ovostromky
Novinka Tip
650 Kč

Jabloň Smiřické vzácné je zimní stará odrůda. TOP sazenice cca 200 cm - zapěstovaný polokmen. Velmi pěkná svěží a šťavnatá jablka. Odrůda je vysoce odolná vůči...

Kód: JSVZ
merunka goldrich ovostromky
Novinka
499 Kč

Meruňka Goldrich TOP sazenice s korunkou. Je středně raná odolná s velmi aromaticky chuťově jedinečnými plody. Vhodná pro přímý konzum i konzervaci. Meruňky jsou pěkně...

Kód: MGOLT
ořešák Amadeus královský vlašskýovostromky
Novinka
1 700 Kč

Ořešák královský Amadeus dvouletý. Je červenojadrý s kvalitní dužinou. Splňuje nároky polopapíraků na velikost dužniny ořechů vůči skořápce. Rarita. Snad jediný v ČR.

Kód: OAMA
kaštan jedlý MARIGOULE
Novinka Tip
1 200 Kč

Kaštan jedlý VOLOU je odolná SAMOSPRAŠNÁ odrůda kaštanovník se středně velkými až velkými sladkými plody Lze pěstovat i v méně příznivých podmínkách. Celkový růst je pomalý. 

Kód: KJME
kanadské borůvky mix odrůd ovostromky
Novinka
299 Kč

Mix odrůd amerických (kanadských) borůvek. Plody jsou výborné, zbarvené modrou barvou. Top kvalita sazenice.  

Kód: BMO2
Arbat sloupovitá jablon ovostromky
Novinka Tip
699 Kč

Sloupovitá jabloň ARBAT je zimní odrůda vysoce odolná vůči mrazu a chorobám. Vhodná i do drsnějších klimatických podmínek. Je vhodná k pěstování do malých zahrádek.

Kód: SJAK
rakytník ovostromky
Novinka
299 Kč

Rakytník řešetlákový (samec) TOP kvalita. Má velké, šťavnaté plody, dozrává už ve druhé polovině července.

Kód: RRBOT2
rakytník botanika top kvalita ovostromky
Novinka
599 Kč

Rakytník řešetlákový Botanika (samice) TOP kvalita. Má velké, šťavnaté plody, dozrává už ve druhé polovině července. Již plodící. Téměř beztrnný.

Kód: RRBOT
švestka domácí velkoplodá ovocné stromky ovostromky
Novinka Tip
399 Kč

Švestka DOMÁCÍ VELKOPLODÁ . Klasická a velmi kvalitní SAMOSPRAŠNÁ švestka. TOP sazenice. Chuť a užitné vlastnosti nebyly dosud žádnou moderní odrůdou překonány. Brzká,...

Kód: SDVK2
Ořešák Seiferdorfský
Novinka Tip
1 500 Kč

Ořešák královský Seifersdorfský špičák dvouletý.  Velice kvalitní odrůda. Snad i nejlepší v republice. Ořechy jsou výborné velké a sladké.

Kód: OKSSJK
Hrušeň asijská Shinsenki ovostromky
Novinka
Hrušeň asijská Kumoi TOP
Momentálně nedostupné
389 Kč

Hrušeň asijská Kumoi. TOP kvalitní sazenice. Zimní odrůda. Vysoce odolná na strupovitost, snáší i nízké teploty. Krémová, jemná, voňavá, šťavnatá.

Kód: HAKU
jeřáb moravský
Novinka Tip
999 Kč

Jeřáb Moravský sladkoplodý. TOP SAZENICE. Stará, česká, SAMOSPRAŠNÁ odrůda. Zapěstovaná korunka. Velikost 200 - 250 cm. Velké a sladké plody. Velmi oblíbená odrůda jeřábu.

Kód: JMSP
kanadská borůvka Berkeley top kvalita ovostromky
Novinka
699 Kč

Kanadská borůvka Berkeley. Čtyřletá TOP sazenice. Odolná. Středně velké, hojně plodící sladké plody, které jdou dobře oddělit od stopky.

Kód: 3204
Borůvka pink lemonade plody a sazenice ovostromky
Novinka Tip
1 800 Kč

Kanadská poloraná borůvka Pink Lemonade. TOP 5 letá sazenice. Růžové plody. Už letos hojně plodící! Mrazuvzdorná. Na jaře nádherné bílé až růžové květy.

Kód: KBPL
sloupovitá neruňka golden sun ovostromky
Novinka Tip
750 Kč

Meruňka GOLDEN SUN pro sloupovité pěstování. Nadstandartní kvalita. Dvouletá sazenice. Samosprašná. Zakořeněná s kořenovým balem. Výborné plody, které se hodí k přímému konzumu...

Kód: MGSK
nektarinka Madego ovostromky
Novinka
Nektarinka MADEGO - kontejner
Momentálně nedostupné
499 Kč

Nektarinka Madego. Odrůda středně rané odolné nektarinky. Sladká a šťavnatá. Plod je jasně červený až tmavě červený, atraktivní vzhled, výborná chuť. Jde částečně dobře od pecky.

Kód: NH2
sloupovitá švestka imperial ovostromky
Tip
699 Kč

Švestka Imperial pro sloupovité pěstování.  TOP sazenice. Je pozdní odolná SAMOSPRAŠNÁ švestka se středně velkými chutnými plody. Dobře jde od pecky.

Kód: SSIM
Nahoru
Další produkty
NajduZboží.cz

Zahradnictví e-shop

Zahradnictví Praha, Zahradnictví Brno, Zahradnictví Ostrava, Zahradnictví Plzeň, Zahradnictví Liberec, Zahradnictví Olomouc, Zahradnictví Ústí nad Labem, Zahradnictví Hradec Králové, Zahradnictví České Budějovice, Zahradnictví Pardubice, Zahradnictví Zlín, Zahradnictví Havířov