Třešně

13 položek celkem
Třešeň Early korvik zakrslá Gisela 5 ovostromky
Novinka
450 Kč

Odolná tmavá velkoplodá srdcovka, chuťově velmi dobrá odrůda. Vysoce odolná mrazu, houbovým chorobám a pukání plodů.

Kód: TEKG
třešen queen mary
Tip
449 Kč

Odrůda třešně Queen Mary pro sloupovité pěstování. Samosprašná chrupka s tmavými plody. Dozrává na přelomu července a srpna. Vhodná do menších zahrad i popř. do květináče.

Kód: TQMS
Kordia
Novinka
450 Kč

Nejznámější česká odrůda třešně Kordia na méně vzrůstné podnoži Gisela 5. Třešeň s velkými plody, velmi chutná srdcovka, odolná pukání.

Kód: TKG5
Kordia
369 Kč

Nejznámější česká odrůda třešně Kordia na podnoži colt. Prostokořenný ovocný stromek. Třešeň s velkými plody, velmi chutná srdcovka, odolná pukání.

Kód: TK2
třešeň regina ovostromky
Akce
369 Kč –40 %
219 Kč

Pozdní odrůda třešně Regina na podnoži colt. Chuťově vynikající, s velkými plody. Vhodná i do vyšších poloh, odolná. Nenáročná odrůda do všech podmínek.

Kód: TRKO2
Třešeň Burlat
369 Kč

Třešeň Burlat (colt). Velmi raná a odolná odrůda. Plody jsou výborné pro konzum v čerstvém stavu. Chuť má navinule sladkou, aromatickou, velmi dobrou.

Kód: TBC
Třešeň raná Burlat - zakrslá Gisela 5 - stromek bude malé výšky
Novinka
450 Kč

Třešeň Burlat Gisela 5. Velmi raná a odolná odrůda. Plody jsou výborné pro konzum v čerstvém stavu. Chuť má navinule sladkou, aromatickou, velmi dobrou.

Kód: TBC2
Třešeň Helga - kontejner
469 Kč

Třešeň Helga v zakořeněná s kořenovým balem je raná, tmavá polochrupka. Má velké, tmavě červené, sladké a aromatické plody. Vhodná k přímé spotřebě i ke zpracování.

Kód: THCK
třešeň regina ovostromky
469 Kč

Pozdní odrůda třešně Regina zakořeněná s kořenovým balem na podnoži colt. Chuťově vynikající, s velkými plody. Vhodná i do vyšších poloh, odolná. Nenáročná odrůda do všech...

Kód: TRKO
třešeň rivan ovostromky
Novinka
469 Kč

Třešeň Rivan velmi raná odrůda ze Švédska. Středně velká tmavá srdcovka. Plody nepukají a netrpí červivostí. Sladká, šťavnatá, jemná, lehce aromatická chuť. Odolná mrazu. Do...

Kód: TRK
třešeň granát
Novinka
Třešeň Granát
Momentálně nedostupné
369 Kč

Třešeň Granát středně raná odrůda třešní, tmavá pevná chrupka. Vhodná k přímému konzumu, zavařování, pečení, výrobě šťáv i sirupů.

Kód: TGK
Třešeň NAPOLEONOVA
Novinka
Třešeň NAPOLEONOVA
Momentálně nedostupné
369 Kč

Třešeň NAPOLEONOVA - chrupka. Dvoubarevná pozdní nejodolnější odrůda třešní vůči mrazu, vhodná i do sušších oblastí.

Kód: TNAP
sloupovitá třešeň Sylvia ovostromky
Novinka Tip
699 Kč

Třešeň Sylvia pro sloupovité pěstování. TOP KVALITA. Raná úroda velkých voňavých tmavých třešní původem z Kanady. Výborná chuť. Vhodná i do menších zahrad nebo pro pěstování v...

Kód: TSSP
NajduZboží.cz

Zahradnictví e-shop

Zahradnictví Praha, Zahradnictví Brno, Zahradnictví Ostrava, Zahradnictví Plzeň, Zahradnictví Liberec, Zahradnictví Olomouc, Zahradnictví Ústí nad Labem, Zahradnictví Hradec Králové, Zahradnictví České Budějovice, Zahradnictví Pardubice, Zahradnictví Zlín, Zahradnictví Havířov