Jabloň Goldstar z hor 470 m n. m.

Kód: JGSK
Novinka
Značka: Ovostromky
349 Kč 311,61 Kč bez DPH
Skladem

Jabloň Goldstar M26 zimní odrůda jabloní vyšlechtěná v ČR. Plod je velký, ploše kulovitý, bez žebrování. Slupka středně tlustá, hladká, lesklá a slabě mastná. Tuto odrůdu lze pěstovat i bez chemické ochrany. Vhodná pro pěstování ve středních i vyšších polohách. Krásný otužilý ovocný stromek, který byl vypěstován v ČR v náročných podmínkách ve výšce cca 470 m n. m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jabloň Goldstar 

  • Konzumní zralost:   listopad - duben
  • Sklizeň:   začátek října
  • Tvar plodu:   velký ploše kulovitý
  • Barva plodu:   žlutozelená
  • Dužnina:   krémové barvy, nasládlé chuti, více šťavnatá, aromatická a voňavá
  • Růst:   středně bujný s rozložitou kuželovitou korunou

Zimní odrůda jabloní vyšlechtěná v ČR, vznikla křížením odrůd Rubín a Vanda. Růst je středně bujný, strom vytváří rozložité kuželovité koruny. Plodí jednotlivě i ve shlucích na krátkém dřevě. Plod je velký, ploše kulovitý, bez žebrování. Slupka středně tlustá, hladká, lesklá a slabě mastná. Základní barva je světle zelená, v době zralosti zelenožlutá bez krycího zabarvení. Dužina je krémové barvy, nasládlé chuti, více šťavnatá, aromatická a voňavá. Konzistence jemná, křehká a středně tuhá. Sklízí se začátkem října, konzumní je v lednu a skladovatelná do dubna. Plodnost je brzká, vysoká a pravidelná, stromy vyžadují pravidelný letní řez. Tuto odrůdu lze pěstovat i bez chemické ochrany. Vhodná pro pěstování ve středních i vyšších polohách.

Objevte sílu přírody s otužilým stromkem z hor!
Tento krásný ovocný stromek, vypěstovaný v české školce ve výšce 470 metrů nad mořem je symbolem odolnosti a kvality. 
Nechte se inspirovat odolností  tohoto stromku a přineste kus českých hor do své zahrady! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zimní jabloně
Balení: Volný kořen
Podnož: M26
Velikost sazenice: 150 - 190 cm
NajduZboží.cz

Zahradnictví e-shop

Zahradnictví Praha, Zahradnictví Brno, Zahradnictví Ostrava, Zahradnictví Plzeň, Zahradnictví Liberec, Zahradnictví Olomouc, Zahradnictví Ústí nad Labem, Zahradnictví Hradec Králové, Zahradnictví České Budějovice, Zahradnictví Pardubice, Zahradnictví Zlín, Zahradnictví Havířov